Strona Główna -> Oferta -> Przejścia dla zwierząt

Oferta

Przejścia dla zwierząt


Przejścia dla zwierząt budowane ze stalowych blach falistych z wykorzystaniem gruntu jako elementu nośnego stanowią mosty nad drogą. Przejścia dla zwierząt dużych i średnich są obiektami inżynierskimi o znaczących wymiarach.

Przejścia dla zwierząt DK S5

Firma INFRACON proponuje wykonanie przejść dla zwierząt w oparciu o system z blach stalowych MULTIPLATE MP 200, w oparciu o system z blach stalowych STREN–COR lub STREN-COR TYP 1.

Blachy faliste typu Multiplate i Stren-Cor zaprojektowane zostały do współpracy z gruntem, a wytrzymałość konstrukcji zależy od współpracy blach i zasypki. Zasypka jest równie ważna jak blachy, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na jej jakość, a także sposób w jaki jest umieszczana nad konstrukcją, pod nią i wokół niej.

Przejścia dla zwierząt DK S5

Projektanci ASSET we współpracy z INFRACON dobiorą w zależności od funkcji obiektu, parametrów krytycznych obiektu (wymiary skrajni, minimalny naziom, inne obciążenia i uwarunkowania) odpowiedni system konstrukcji dobierając odpowiednie blachy uwzgledniające połączenia za pomocą śrub, ustalenia geometrii przekroju, jak również określenie jakości gruntu otaczającego konstrukcję, jego stopnia zagęszczenia i zasięgu.

Pierwszym obiektem w Polsce wykonanym w technologii Stren Cor jest Przejście dla Zwierząt PZ-13 na drodze ekspresowej S-5 Kleszczewo – Gniezno.
Przepusty drogowe

Przepusty drogowe

elementy korpusu drogowego lub nasypu budowlanego o zamkniętym kształcie przekroju poprzecznego konstrukcji

więcej >>
Przejścia dla zwierząt

Przejścia dla zwierząt

budowane ze stalowych blach falistych z wykorzystaniem gruntu jako elementu nośnego

więcej >>
Copyright © 2012 - 2016 Infracon. All rights reserved. Polityka prywatności i cookies.